Číst dál...

Pohádka o Vánočních tradicích, s písničkamy, láskou. Děti jsou aktivně zapojené do pohádky, ve které plní úkoly. Hodina interaktivní zábavy.

Číst dál...

Klaun Bambula se připravuje na vánoce. Přijde s vánočním dárkem, ale ještě než ho může rozbalit, má dlouhý seznam, co musí před vánocemi ještě stihnout.

Číst dál...

Výpravné soutěže pro děti i dospělé. Moderované soutěže o sladké odměny. Krakonošovy lyže, Střelba na sněhuláka. Popelčina soutěž. Skládání obrázků s pohádkovými motivy. Velký závod v překážkovém běhu na sněžnicích a mnoho dalších.

Číst dál...

Aby byl Čertík Vítek v pekle povýšen, musí přinést do pekla více hříšníků, než posledně. Proto požádá Čertici Maky , aby mu pomohla. Čertice Maky má spoustu dobrých nápadů, jak sehnat více duší pro PEKLO A Čertík Vítek umí pekelné čáry

Číst dál...

Soutěže jsou na motivy velikonočních zvyků z celého světa.

Číst dál...

Příběh o čertech Albertě a Norbertovi, kteří se touží dostat do světa lidí. Chtějí pomáhat nezbedným dětem, aby je neschvátilo peklo. Musí však získat peříčko z andělského křídla, které jim splní jejich velké přání, a to je, dostat se do světa lidí. Jejich cesta za peříčkem však nebude jednoduchá, musí se vydat až k nebeské bráně…

Číst dál...

Připravena je spousta soutěží s mikulášskou, andělskou a čertovskou tématikou. Výpravné kulisy. Celou produkci zakončíme veselou čertovskou diskotékou.

Číst dál...

Připravíme Vánoční trhy. Jejich součástí budou lidové stavby, živý Betlém, Ježíškova pošta, osoby v lidových kostýmech ztvárňující život na venkově. Spoustu soutěží s vánoční tématikou.

Číst dál...

Ručně řezaný Betlém. Součástí instalace je osvětlení a zvuková smyčka s vyprávěním  příběhu o Betlémské hvězdě. Rozměr cca: šířka 6m; výška 3,5m; hloubka 3,5 m.

Číst dál...

Vytvoříme lidové velikonoční prostředí, připravíme předvádění velikonočních zvyků. Malování kraslic. Velikonoční soutěže.

Číst dál...

Na oslavu vašeho města rádi dodáme kvalitní produkce. Vaše slavnosti budou mít hlavní i doprovodný program a samozřejmě nezapomeňme ani na děti.

Číst dál...

Obří pojízdná socha vhodná do průvodu jako alegorický vůz. Výška čerta je cca 5,5m a doprovází jej smečka pekelníků. Čerta vepředu táhne drak s obří hlavou o rozpětí 3m.

Číst dál...

Oslavte Hallowen s námi. Zajistíme kompletní program s moderátorem soutěžemi, diskotékou a to vše ve strašidelném Halloweenském stylu.

{emailcloak=off}
Vaše kontaktní údaje
Vaše zpráva
Základní údaje o akci
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Tipy pro Vaši akci

Ohňostrojné práce, ohňostroje a pyrotechnické efekty

Kompletní nabídka zajištění ohňostrojů a ohňostrojných prací. Připravíme vám jednoduchý ohňostroj, který si budete moci sami bezpečně odpálit.

více»

T-Rex show s Matýskem

Cvičený tyranosauří klučík, má teprve tři roky a jmenuje se Matýsek. Poslouchá a plní úkoly, na představení je vždy řádně nažraný, tak nehrozí žádné výstřelky v jeho chování.

více»

Hrátky s dinosaury

Zábavný a zároveň vzdělávací program. Děti si zasoutěží, naučí se poznávat jednotlivé dinosaury, dozví se názorně jejich velikost, kdy žili, čím se živili. Součástí je spousta pěkných kulis, programem provádí dinosauří odbornice a její dva kamarádi Dinouš a Trejsi.

více»

Ohňové efekty

Vhodné jako předehra k zahradnímu ohňostroji, doprovodný prvek ke koncertům, večerním ohňovým show.

více»

Zastřešené pódium 7,5 x 5 m

Vhodné pro větší akce. Součástí pódia mohou být samostatné díly, pomocí kterých lze vytvořit specifický půdorys.

více»

Klaunské soutěže pro děti

Spousta rozmanitých a atraktivních soutěžních stanovišť v různých tématech. Soutěže je možné umístit jak v interiéru tak v exteriéru. Děti mohou na stanovištích za splnění úkolu sbírat razítka, podpisy, nebo dostávat přímo odměny.Spousta rozmanitých a atraktivních soutěžních stanovišť v různých tématech. Soutěže je možné umístit jak v interiéru tak v exteriéru. Děti mohou na stanovištích za splnění úkolu sbírat razítka, podpisy, nebo dostávat přímo odměny.

více»

Reference klientů

reference novy jicin

Umělecká agentura LEV je od roku 1993 tradičním spolurealizátorem programů v rámci tradiční Slavnosti města Nový Jičín. Město Nový Jičín využívá opětovně služeb UA LEV z důvodu kvality, spolehlivosti a vysoké umělecké úrovně provedených programů.

Městské kulturní středisko
Nový Jičín

reference slavicin

Spolupráce s Agenturou Lev je na profesionální úrovni. Tradičně s námi spolupracuje především při akci Rozsvícení vánočního stromu. Výhodou je pružná komunikace, která umožní agentuře rychle se přizpůsobit našim požadavkům, a individuální přístup, díky němuž mohou akci obohatit nové prvky. Výsledkem je nepodbízivý, vkusně vytvořený základ pro náš program.

Město Slavičín

reference hodonin

Vážení, chtěla jsem Vám všem poděkovat za Vaši spolupráci při Vánočním jarmarku, jste skvělí a moc děkuji všem. Bez Vás by jarmark nebyl tím co je. Děti zdravím a přeji všem klidné a pohodové Vánoce a radostné vykročení do Nového roku 2016.

Dům kultury
Hodonín

© 2024 Umělecká agentura LEV

Tvorba webu TripOn Digital | Mobilní aplikace PepiApp | LED panely DigiDay