Číst dál...

Cvičený tyranosauří klučík, má teprve tři roky a jmenuje se Matýsek. Poslouchá a plní úkoly, na představení je vždy řádně nažraný, tak nehrozí žádné výstřelky v jeho chování.

Číst dál...

Kouzla, magie, alchymie. Zajistíme pro vás pouze kvalitní umělce tohoto žánru. Těm kteří se chtějí bavit přejeme příjemnou zábavu, a těm kteří chtějí přijít na to jak se to dělá přejeme hodně štěstí.

Číst dál...

Spousta veselých alchymistických pokusů nešikovného alchymisty, kterému musí děti pomáhat s přípravou lektvarů.

Číst dál...

Veselé představení plné černého humoru. Kat přijede se svou károu a nabízí přítomným své služby. Jelikož je to ale "kat nešika", ne vše se úplně podaří a místo aby naháněl hrůzu, tak spíš přítomné diváky pobaví.

Číst dál...

Nejnebezpečnější fakírské kousky na vlastní oči, to vše za doprovodu ohňů a tance orientálních tanečnic.

Číst dál...

Pěší rytířská klání a turnaje. Zinscenování, rekonstrukce bitev. Uvítací ceremonie. Čestné salvy apod.

Číst dál...

Souboje rytířů v plátový a kroužkových zbrojích, bojující  zbraněmi jako jsou dřevce, meče, kopí, sekyry, palcáty, řemdihy, šídla a další. Akční podívaná na vysoké úrovni.

Číst dál...

Neuvěřitelné kousky žonglérů, provazochodců, drezérů, akrobatů. Uvidíte co všechno je lidské tělo schopno po létech dřiny dokázat.

Číst dál...

Nahlédněte do starodávného umění sokolníků. V dobovém oblečení vám předvedou ukázky výcviku jednotlivých ptáků.

Číst dál...

Vystoupení české žonglérské špičky. K vidění je žonglování pod UV světlem, nebo s hořícími kuželkami, míčky, diaboly i noži, vzduchem létají louče, řetězy a devil sticky.

Číst dál...

Ohňová show – oheň, pyrotechnika, příběh, to je vrchol večera. Vystoupení české žonglérské špičky. K vidění je žonglování pod UV světlem, nebo s hořícími kuželkami, míčky, diaboly i noži, vzduchem létají louče, řetězy a devil sticky.

Číst dál...

Moderní i scénické tance. Historické tance téměř všech období lidstva. Mažoretky a rozstleskávačky.

Číst dál...

Zajistíme hudební kapely a zpěváky různorodých žánrů. Od regionálních kapel po mediální hvězdy. Zajistíme pódium, ozvučení, světelný park, případně projekci.

{emailcloak=off}
Vaše kontaktní údaje
Vaše zpráva
Základní údaje o akci
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Tipy pro Vaši akci

Ohňostrojné práce, ohňostroje a pyrotechnické efekty

Kompletní nabídka zajištění ohňostrojů a ohňostrojných prací. Připravíme vám jednoduchý ohňostroj, který si budete moci sami bezpečně odpálit.

více»

T-Rex show s Matýskem

Cvičený tyranosauří klučík, má teprve tři roky a jmenuje se Matýsek. Poslouchá a plní úkoly, na představení je vždy řádně nažraný, tak nehrozí žádné výstřelky v jeho chování.

více»

Hrátky s dinosaury

Zábavný a zároveň vzdělávací program. Děti si zasoutěží, naučí se poznávat jednotlivé dinosaury, dozví se názorně jejich velikost, kdy žili, čím se živili. Součástí je spousta pěkných kulis, programem provádí dinosauří odbornice a její dva kamarádi Dinouš a Trejsi.

více»

Ohňové efekty

Vhodné jako předehra k zahradnímu ohňostroji, doprovodný prvek ke koncertům, večerním ohňovým show.

více»

Zastřešené pódium 7,5 x 5 m

Vhodné pro větší akce. Součástí pódia mohou být samostatné díly, pomocí kterých lze vytvořit specifický půdorys.

více»

Klaunské soutěže pro děti

Spousta rozmanitých a atraktivních soutěžních stanovišť v různých tématech. Soutěže je možné umístit jak v interiéru tak v exteriéru. Děti mohou na stanovištích za splnění úkolu sbírat razítka, podpisy, nebo dostávat přímo odměny.Spousta rozmanitých a atraktivních soutěžních stanovišť v různých tématech. Soutěže je možné umístit jak v interiéru tak v exteriéru. Děti mohou na stanovištích za splnění úkolu sbírat razítka, podpisy, nebo dostávat přímo odměny.

více»

Reference klientů

reference novy jicin

Umělecká agentura LEV je od roku 1993 tradičním spolurealizátorem programů v rámci tradiční Slavnosti města Nový Jičín. Město Nový Jičín využívá opětovně služeb UA LEV z důvodu kvality, spolehlivosti a vysoké umělecké úrovně provedených programů.

Městské kulturní středisko
Nový Jičín

reference slavicin

Spolupráce s Agenturou Lev je na profesionální úrovni. Tradičně s námi spolupracuje především při akci Rozsvícení vánočního stromu. Výhodou je pružná komunikace, která umožní agentuře rychle se přizpůsobit našim požadavkům, a individuální přístup, díky němuž mohou akci obohatit nové prvky. Výsledkem je nepodbízivý, vkusně vytvořený základ pro náš program.

Město Slavičín

reference hodonin

Vážení, chtěla jsem Vám všem poděkovat za Vaši spolupráci při Vánočním jarmarku, jste skvělí a moc děkuji všem. Bez Vás by jarmark nebyl tím co je. Děti zdravím a přeji všem klidné a pohodové Vánoce a radostné vykročení do Nového roku 2016.

Dům kultury
Hodonín

© 2024 Umělecká agentura LEV

Tvorba webu TripOn Digital | Mobilní aplikace PepiApp | LED panely DigiDay