Kouzla, magie, alchymie.

Vy, kdo se chcete bavit, přejeme hezkou zábavu a těm kteří chtějí zjistit jak se to dělá, přejeme hodně štěstí.

Kouzelník Guliver - Guliver je známá barokní postava, cestovatel mezi velkým a malým světem, se srdcem na dlani. Nevíme odkud pochází jeho dar, ale je jisté, že předvede čáry a kouzla, nad kterými zůstane rozum stát a to vše za aktivní asistence diváků.

Alchymista Calligieri – objevíte velkou zásobu kouzel středověkých alchymistů. Výroba zlata, kamene mudrců, lektvaru nesmrtelnosti, oživení Golema. To vše vesele a vtipně, v prostředí štiplavého kouře, barevného ohně a dobré nálady.

Škola kouzel - magie a zdravé soupeření s kouzelnickým učněm Harry Potterem.

Pojízdná katovna – Je to práce jako každá jiná. Školený, certifikovaný profesionál s koncesí  předvede práci s gilotinou, pálení, probodávání krku, řezání rukou a další zajímavé procedury.  „Kat“ vše provádí na přítomných dobrovolnících a to velice humánním, šetrným způsobem s ohledem na slabší povahy, ti si mohou zakrýt oči. Pro příznivce černého humoru, je možno objednat i drsnější verzi…

Mikromagie, Table hopping - Velmi oblíbená forma zábavy, kdy kouzelník obchází jednotlivé stoly hostů a přímo před nimi předvádí triky s libovolnými předměty včetně, těch vypůjčených od diváků. Šikovné zpestření pro restaurace, bary, rauty.

 

Fotografie z akcí:

{emailcloak=off}
Vaše kontaktní údaje
Vaše zpráva
Základní údaje o akci
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Tipy pro Vaši akci

Ohňostrojné práce, ohňostroje a pyrotechnické efekty

Kompletní nabídka zajištění ohňostrojů a ohňostrojných prací. Připravíme vám jednoduchý ohňostroj, který si budete moci sami bezpečně odpálit.

více»

T-Rex show s Matýskem

Cvičený tyranosauří klučík, má teprve tři roky a jmenuje se Matýsek. Poslouchá a plní úkoly, na představení je vždy řádně nažraný, tak nehrozí žádné výstřelky v jeho chování.

více»

Hrátky s dinosaury

Zábavný a zároveň vzdělávací program. Děti si zasoutěží, naučí se poznávat jednotlivé dinosaury, dozví se názorně jejich velikost, kdy žili, čím se živili. Součástí je spousta pěkných kulis, programem provádí dinosauří odbornice a její dva kamarádi Dinouš a Trejsi.

více»

Ohňové efekty

Vhodné jako předehra k zahradnímu ohňostroji, doprovodný prvek ke koncertům, večerním ohňovým show.

více»

Zastřešené pódium 7,5 x 5 m

Vhodné pro větší akce. Součástí pódia mohou být samostatné díly, pomocí kterých lze vytvořit specifický půdorys.

více»

Klaunské soutěže pro děti

Spousta rozmanitých a atraktivních soutěžních stanovišť v různých tématech. Soutěže je možné umístit jak v interiéru tak v exteriéru. Děti mohou na stanovištích za splnění úkolu sbírat razítka, podpisy, nebo dostávat přímo odměny.Spousta rozmanitých a atraktivních soutěžních stanovišť v různých tématech. Soutěže je možné umístit jak v interiéru tak v exteriéru. Děti mohou na stanovištích za splnění úkolu sbírat razítka, podpisy, nebo dostávat přímo odměny.

více»

Reference klientů

reference novy jicin

Umělecká agentura LEV je od roku 1993 tradičním spolurealizátorem programů v rámci tradiční Slavnosti města Nový Jičín. Město Nový Jičín využívá opětovně služeb UA LEV z důvodu kvality, spolehlivosti a vysoké umělecké úrovně provedených programů.

Městské kulturní středisko
Nový Jičín

reference slavicin

Spolupráce s Agenturou Lev je na profesionální úrovni. Tradičně s námi spolupracuje především při akci Rozsvícení vánočního stromu. Výhodou je pružná komunikace, která umožní agentuře rychle se přizpůsobit našim požadavkům, a individuální přístup, díky němuž mohou akci obohatit nové prvky. Výsledkem je nepodbízivý, vkusně vytvořený základ pro náš program.

Město Slavičín

reference hodonin

Vážení, chtěla jsem Vám všem poděkovat za Vaši spolupráci při Vánočním jarmarku, jste skvělí a moc děkuji všem. Bez Vás by jarmark nebyl tím co je. Děti zdravím a přeji všem klidné a pohodové Vánoce a radostné vykročení do Nového roku 2016.

Dům kultury
Hodonín

© 2024 Umělecká agentura LEV

Tvorba webu TripOn Digital | Mobilní aplikace PepiApp | LED panely DigiDay