ČERTÍK VÍTEK A ČERTICE MAKY BEROU DO PEKLA

Aby byl „Čertík Vítek“ v pekle povýšen, musí přinést do pekla více hříšníků, než posledně. Proto požádá „Čertici Maky“ , aby mu pomohla. „Čertice Maky“ má spoustu dobrých nápadů, jak sehnat více duší pro PEKLO A „Čertík Vítek “ umí pekelné čáry... Vydejte se i vy zažít pekelný den s kouzly, soutěžemi a tanečky a nebojte se kdo je hodný, ten do pekla nemůže...

Program

Programem provází Četík Vítek, pekelný čaroděj a Čertice Maky, která je chytrá jak deset čertů. Děti plní odvážné úkoly, prověřují svou zručnost a ochraňují svou dušičku. Délka programu je cca 120 min. Celý čas se dětem naplno věnujeme dětem.

  • Váha k vážení hříšníků - Děti se mohou zvážit na pekelné váze, jestli jsou hodné, váha je zvedne…
  • Čertovy úpisy - Cílem je najit úpis se správnou barvou stuhy. Úpisy jsou schovány kolem Lucifera v různých truhlicích, košících a dalších drobných rekvizitách.
  • Čertovy rohy - Jsou namalovány 4 velké portréty různých čertů, kterým, ale chybí rohy, děti přiřazuji rohy k čertům. (čerti mají místo rohů bílé obrysy.)
  • Pekelný mariáš - Děti hledají mezi velkými kartami stejnou, jakou si sami vytáhli. (každá karta je dvakrát)
  • Obří puzzle - Děti skládají velký obraz Lucifera
  • Pekelný pavouk - Děti prolézají pavučinou kolem velkého dvoumetrového pavouka
  • Střelba na Lucifera z dřevěného katapultu - Děti trefují čerta pomocí sněhových (polystyrénových) koulí, které se vrhají pomocí malého dřevěného katapultu.
  • Pekelná výzdoba - Scénu vyzdobíme. Vystylizujeme Peklo

Fotografie z akcí

{emailcloak=off}
Vaše kontaktní údaje
Vaše zpráva
Základní údaje o akci
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Tipy pro Vaši akci

Ohňostrojné práce, ohňostroje a pyrotechnické efekty

Kompletní nabídka zajištění ohňostrojů a ohňostrojných prací. Připravíme vám jednoduchý ohňostroj, který si budete moci sami bezpečně odpálit.

více»

T-Rex show s Matýskem

Cvičený tyranosauří klučík, má teprve tři roky a jmenuje se Matýsek. Poslouchá a plní úkoly, na představení je vždy řádně nažraný, tak nehrozí...

více»

Hrátky s dinosaury

Zábavný a zároveň vzdělávací program. Děti si zasoutěží, naučí se poznávat jednotlivé dinosaury, dozví se názorně jejich velikost, kdy žili, čím se...

více»

Ohňové efekty

Vhodné jako předehra k zahradnímu ohňostroji, doprovodný prvek ke koncertům, večerním ohňovým show.

více»

Zastřešené pódium 7,5 x 5 m

Vhodné pro větší akce. Součástí pódia mohou být samostatné díly, pomocí kterých lze vytvořit specifický půdorys.

více»

Klaunské soutěže pro děti

Spousta rozmanitých a atraktivních soutěžních stanovišť v různých tématech. Soutěže je možné umístit jak v interiéru tak v exteriéru. Děti mohou na...

více»

Reference klientů

reference novy jicin

Umělecká agentura LEV je od roku 1993 tradičním spolurealizátorem programů v rámci tradiční Slavnosti města Nový Jičín. Město Nový Jičín využívá opětovně služeb UA LEV z důvodu kvality, spolehlivosti a vysoké umělecké úrovně provedených programů.

Městské kulturní středisko
Nový Jičín

reference slavicin

Spolupráce s Agenturou Lev je na profesionální úrovni. Tradičně s námi spolupracuje především při akci Rozsvícení vánočního stromu. Výhodou je pružná komunikace, která umožní agentuře rychle se přizpůsobit našim požadavkům, a individuální přístup, díky němuž mohou akci obohatit nové prvky. Výsledkem je nepodbízivý, vkusně vytvořený základ pro náš program.

Město Slavičín

reference hodonin

Vážení, chtěla jsem Vám všem poděkovat za Vaši spolupráci při Vánočním jarmarku, jste skvělí a moc děkuji všem. Bez Vás by jarmark nebyl tím co je. Děti zdravím a přeji všem klidné a pohodové Vánoce a radostné vykročení do Nového roku 2016.

Dům kultury
Hodonín

© 2023 Umělecká agentura LEV

Tvorba webu TripOn Digital | Mobilní aplikace PepiApp | LED panely DigiDay