Velikonoce jsou nejvýznamnější křesťanský svátek. Připadají na neděli po prvním jarním úplňku.

Uspořádejte velikonoční akci v lidovém prostředí a objevte velikonoční zvyky, ukázky technik zdobení vajec a pletení pomlázek. Soutěže pro děti s velikonoční tématikou. Seznamte se zábavnou formou se smyslem a původem Velikonoc.

Kulisy a výzdoba 

Velikonoční atmosféru vytvoří kulisy a rekvizity, které budou sloužit k jednotlivým soutěžím. 

Lidové Velikonoční zvyky

Vyzkoušet si různé techniky zdobení velikonočních vajíček a naučit se veselou formou různé způsoby pletení pomlázek, seznámit se s jejich významem a tradicí, to je prožitek jaký mají naše babičky a dědečkové . 

Soutěže 

Jsou inspirovány lidovými zvyky jednotlivých krajů. Soutěže zároveň pobaví a poučí. Jsou uváděny tak, aby zaujali a připomněli význam a původ zvyků. Zdravá zábava pro soutěžící i diváky. 

Cílem je více přiblížit význam Velikonoc 

Informační tabule, moderátor i účinkující lidem připomenou mnoho zapomenutých lidových Velikonočních tradic a pojmů.

Velikonoční dílnička

Na vlastní oči uvidíte umění starých mistrů, pletení pomlázek, malování vajíček, vosk, dekupage a podobně. Děti si budou moci vyzkoušet malování vajec, nebo pletení pomlázek. Dílna bude mít vlastní obsluhu v kostýmech. Dodáme i dobové stoly a lavice. Délka programu je cca 4 h.

Lidová hudba

Kapely hrají lidové písně moravské a české. S cimbálem i bez akapely hrají lidové písně moravské a české. S cimbálem i bez aseznámíte se také s historií jednotlivých písní a nástrojů. Délka programu je cca 60 min.

Fotografie z akcí:

{emailcloak=off}
Vaše kontaktní údaje
Vaše zpráva
Základní údaje o akci
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Tipy pro Vaši akci

Ohňostrojné práce, ohňostroje a pyrotechnické efekty

Kompletní nabídka zajištění ohňostrojů a ohňostrojných prací. Připravíme vám jednoduchý ohňostroj, který si budete moci sami bezpečně odpálit.

více»

T-Rex show s Matýskem

Cvičený tyranosauří klučík, má teprve tři roky a jmenuje se Matýsek. Poslouchá a plní úkoly, na představení je vždy řádně nažraný, tak nehrozí...

více»

Hrátky s dinosaury

Zábavný a zároveň vzdělávací program. Děti si zasoutěží, naučí se poznávat jednotlivé dinosaury, dozví se názorně jejich velikost, kdy žili, čím se...

více»

Ohňové efekty

Vhodné jako předehra k zahradnímu ohňostroji, doprovodný prvek ke koncertům, večerním ohňovým show.

více»

Zastřešené pódium 7,5 x 5 m

Vhodné pro větší akce. Součástí pódia mohou být samostatné díly, pomocí kterých lze vytvořit specifický půdorys.

více»

Klaunské soutěže pro děti

Spousta rozmanitých a atraktivních soutěžních stanovišť v různých tématech. Soutěže je možné umístit jak v interiéru tak v exteriéru. Děti mohou na...

více»

Reference klientů

reference novy jicin

Umělecká agentura LEV je od roku 1993 tradičním spolurealizátorem programů v rámci tradiční Slavnosti města Nový Jičín. Město Nový Jičín využívá opětovně služeb UA LEV z důvodu kvality, spolehlivosti a vysoké umělecké úrovně provedených programů.

Městské kulturní středisko
Nový Jičín

reference slavicin

Spolupráce s Agenturou Lev je na profesionální úrovni. Tradičně s námi spolupracuje především při akci Rozsvícení vánočního stromu. Výhodou je pružná komunikace, která umožní agentuře rychle se přizpůsobit našim požadavkům, a individuální přístup, díky němuž mohou akci obohatit nové prvky. Výsledkem je nepodbízivý, vkusně vytvořený základ pro náš program.

Město Slavičín

reference hodonin

Vážení, chtěla jsem Vám všem poděkovat za Vaši spolupráci při Vánočním jarmarku, jste skvělí a moc děkuji všem. Bez Vás by jarmark nebyl tím co je. Děti zdravím a přeji všem klidné a pohodové Vánoce a radostné vykročení do Nového roku 2016.

Dům kultury
Hodonín

© 2023 Umělecká agentura LEV

Tvorba webu TripOn Digital | Mobilní aplikace PepiApp | LED panely DigiDay