DĚTSKÝ PIRÁTSKÝ ZÁBAVNÝ PROGRAM

Pirátské výprava. Kapitán Černovous ukryl svůj poklad a najímá piráty z řad diváků k jeho nalezení. Plní úkoly, ale přichází princezna Awilda a stává se novou kapitánkou – při souboji na prkně kapitán Černovous uklouzne a padá do moře. Princezna Awilda, se jako nový kapitán pirátů seznámí s duchem lodi jménem Grahamem Crackerem. Ten je při plavbě, kde naráží na mnoho překážek a úskalí, velkým pomocníkem princezny Awildy. S jeho pomocí poklad objeví a vrátí loď i s posádkou kapitánu Černovousovi. Kapitán Černovous pokračuje v plavbě, dokud nenarazí na souostroví blízko Austrálie, kterému velí kapitánka Perlička. S kapitánkou Perličkou je velká legrace, protože jsme na Tanečních ostrovech, kapitán Černovous najme Perličku na svou loď a vyplouvají za největším dobrodružstvím u pobřeží Orientu, které má pod palcem krutý a zlý pirát Kapitán Ali All TA tarák. Při souboji mezi oběma kapitány tuhne v žilách krev. Kapitán Ali All TA tarák má snad žraločí kůži, která nejde ničím probodnout ani spálit, oproti tomu kapitán Černovous má fištrón s jakým se kapitán Ali All TA tarák ještě nepotkal. A jak to dopadne? Vydá se kapitán Černovous a jeho posádka na poslední část plavby, překonají zbylá úskalí a naleznou poklad, o který se rozdělí s posádkou a dětmi? To ještě nikdo netuší…

Program

Programem provází Kapitán Černovous, který je vždy připraven svést boj o svou loď a poklad pirátů. Malí piráti plní odvážné úkoly prověřují svou zručnost a trénují na velké piráty. Délka programu je cca 4 hodiny. Celý čas se věnujeme naplno dětem, v programu jsou zakomponované 3 cca 10-ti minutové přestávky

Pirátské soutěže – hra o sladký poklad

  • Vydáme se na rozbouřené moře a navštívíme romantická místa.
  • Hrdinství, odvaha, pirátská čest, to prověří řada překážek a úkolů při hledání pokladu.
  • Šest výpravných soutěží zakomponovaných do děje.

Pirátská princezna Awilda a Černovousův poklad

Aby se princezna Awilda vyhnula sňatku s dánským princem Alfem, uprchla na moře. Setkala se s pirátskou lodí a stala se kapitánkou pirátů... Pohádka o dvaze a cti spojená s naším příběhem.

Pirátské tance

Souostroví blízko Austrálie, kterému velí veselá kapitánka Perlička. S kapitánkou Perličkou je legrace a protože jsme na Tanečních ostrovech nebude chybět pohyb a aktivní odpočinek pro všechny kategorie.

Pirátská magie

Piráti z pobřeží Orientu, které má pod palcem krutý a zlý pirát Kapitán Ali All TA tarák, který vládne nebezpečnou magií . Proti němu pirátské triky kapitána Černovouse. Kouzla, triky, východní magie … souboj o moc mezi piráty.

Výprava a kulisy

Dobové stany dvou typů – sloužících nejen jako dekorace, ale taky jako základna pro účinkující, soubory, jako místa produkce. Stany typu „HEROLD“- 4 x 4 x 4 m-2 kusy a stan DONJON – 4x4x3 m 1 kus. Pirátské vlajky, kostlivci, kormidlo, soutěžní stanoviště a ohrazení

Fotografie z akcí

{emailcloak=off}
Vaše kontaktní údaje
Vaše zpráva
Základní údaje o akci
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Tipy pro Vaši akci

Ohňostrojné práce, ohňostroje a pyrotechnické efekty

Kompletní nabídka zajištění ohňostrojů a ohňostrojných prací. Připravíme vám jednoduchý ohňostroj, který si budete moci sami bezpečně odpálit.

více»

T-Rex show s Matýskem

Cvičený tyranosauří klučík, má teprve tři roky a jmenuje se Matýsek. Poslouchá a plní úkoly, na představení je vždy řádně nažraný, tak nehrozí žádné výstřelky v jeho chování.

více»

Hrátky s dinosaury

Zábavný a zároveň vzdělávací program. Děti si zasoutěží, naučí se poznávat jednotlivé dinosaury, dozví se názorně jejich velikost, kdy žili, čím se živili. Součástí je spousta pěkných kulis, programem provádí dinosauří odbornice a její dva kamarádi Dinouš a Trejsi.

více»

Ohňové efekty

Vhodné jako předehra k zahradnímu ohňostroji, doprovodný prvek ke koncertům, večerním ohňovým show.

více»

Zastřešené pódium 7,5 x 5 m

Vhodné pro větší akce. Součástí pódia mohou být samostatné díly, pomocí kterých lze vytvořit specifický půdorys.

více»

Klaunské soutěže pro děti

Spousta rozmanitých a atraktivních soutěžních stanovišť v různých tématech. Soutěže je možné umístit jak v interiéru tak v exteriéru. Děti mohou na stanovištích za splnění úkolu sbírat razítka, podpisy, nebo dostávat přímo odměny.Spousta rozmanitých a atraktivních soutěžních stanovišť v různých tématech. Soutěže je možné umístit jak v interiéru tak v exteriéru. Děti mohou na stanovištích za splnění úkolu sbírat razítka, podpisy, nebo dostávat přímo odměny.

více»

Reference klientů

reference novy jicin

Umělecká agentura LEV je od roku 1993 tradičním spolurealizátorem programů v rámci tradiční Slavnosti města Nový Jičín. Město Nový Jičín využívá opětovně služeb UA LEV z důvodu kvality, spolehlivosti a vysoké umělecké úrovně provedených programů.

Městské kulturní středisko
Nový Jičín

reference slavicin

Spolupráce s Agenturou Lev je na profesionální úrovni. Tradičně s námi spolupracuje především při akci Rozsvícení vánočního stromu. Výhodou je pružná komunikace, která umožní agentuře rychle se přizpůsobit našim požadavkům, a individuální přístup, díky němuž mohou akci obohatit nové prvky. Výsledkem je nepodbízivý, vkusně vytvořený základ pro náš program.

Město Slavičín

reference hodonin

Vážení, chtěla jsem Vám všem poděkovat za Vaši spolupráci při Vánočním jarmarku, jste skvělí a moc děkuji všem. Bez Vás by jarmark nebyl tím co je. Děti zdravím a přeji všem klidné a pohodové Vánoce a radostné vykročení do Nového roku 2016.

Dům kultury
Hodonín

© 2024 Umělecká agentura LEV

Tvorba webu TripOn Digital | Mobilní aplikace PepiApp | LED panely DigiDay